Diğer HizmetlerimizDİĞER HİZMETLERİMİZ

Risk değerlendirmesi, Acil Durum planı ve diğer tüm hizmetlerimiz için tıklayınız..

Hizmet talebinde bulunmak için lütfen teklif formunu doldurunuz...

Neden HAYAT YILDIZI Osgb?


UZMAN VE TECRÜBELİ

HAYAT YILDIZI, hizmet sunduğu; İlkyardım, İş Sağlığı ve Güvenliği ile Özel Ambulans Servisi sektörlerinde talebinize göre uygulanan tüm iş ve faaliyetlerde senelerin vermiş olduğu tecrübe ve karşılaştığı sorunlara, uzman kadrosuyla birlikte firmanıza çözüm sunan bir anlayışa sahibiz.


KALİTELİ VE SÜREKLİLİK

HAYAT YILDIZI, faaliyet sunduğu alanlarda talep ettiğiniz hizmete yönelik, faaliyetlerimizin kaliteli ve sürekliliğini sağladığınız bir yapıya bağlı olarak politikamızı sürdürmekteyiz. Bu devamlılığa sahip referanslarımızı inceleyebilirsiniz.


HIZLI VE GÜVENLİ

HAYAT YILDIZI, faaliyet sunduğu alanlarda talep ettiğiniz hizmete yönelik, piyasa standartlarının da üstüne çıkarak sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak adına gerekli uygulama hızını ve sektörel güvenini kanıtlamıştır.

Diğer Birimlerimiz

İLKYARDIM EĞİTİMİ MERKEZİ

HAYAT YILDIZI İlkyardım Eğitim Merkezi, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı bir kuruluş olup; alanında uzman ve tecrübeli ilkyardım eğitmenleri tarafından, sayısız pek çok kişiye Temel İlkyardım Eğitimini, başarılı bir şekilde vermekte ve topluma gerekli bilince sahip "İlkyardımcı" yetiştirmektedir. İNCELE

ÖZEL AMBULANS SERVİSİ

HAYAT YILDIZI Acil Sağlık Ambulans Servisi, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı bir kuruluş olup; alanında uzman ve tecrübeli sağlık personeli ve tam donanımlı üst düzey "Acil Yardım Ambulansı ve Hasta Nakil Ambulansları" ile ihtiyaç ve talebiniz dahilinde hızlı ve güvenilir şekilde "Özel Ambulansı Hizmeti" vermektedir. İNCELE

Next Previous Bunları Biliyor Musunuz?

#ÖNCE SAĞLIK